Dlaczego właśnie CALIFORNIA SCENTS ?

Dlaczego właśnie CALIFORNIA SCENTS ?California Scents - Od czego się zaczęło ?California Scents została założona w 1993 roku w samym sercu południowej Kalifornii. To właśnie wtedy, gdy pierwsza puszka zjechała z linii produkcyjnej firma została światowym producentem wysokiej jakości odświeżaczy powietrza. Do dziś doskonałe zapachy mają zastosowanie w domu, biurze, samochodzie, jak również wśród właścicieli zwierząt domowych.

Aktualna fabryka Californi Scents mieszcząca się w Pensylwani.


California Scents - Jak to jest zrobione ?Producent stawia na ekologiczne produkty, dlatego też wszystkie zapachy produkowane są z naturalnych olejków organicznych. Aluminiowe puszki stworzone z myślą o recyklingu zawierają kolejną naturalną niespodziankę – biodegradowalne kostki z drzewa cedrowego. Kostki nasączone są naturalnymi, aromatycznymi olejkami, których woń unosi się naprawdę długo. Posiadają certyfikat Enviro-Kleen i nie są testowane na zwierzętach !

Zapach california scents kostki nasączone aromatycznymi olejkami


Czym jest Enviro-Kleen?Enviro-Kleen jest programem stworzonym dla coraz to większego popytu na produkty ekologiczne. Ma za zadanie identyfikację artykułów, które zostały oznaczone jako korzystne dla środowiska. Produkty poddawane testom muszą być zgodne z wytycznymi IFRA i Uni Europejskiej.
Wszystkie odświeżacze California Car Scents Spillproof Organic są certyfikowane Enviro-Kleen.

Zapach California Car Scents Coronado Cherry Wiśnia w puszce


California Scents - Prawdziwa Moc Californii !

Tutaj przypomina Nam się pewna historia. Wybierając się na rodzinną okoliczność jak zapewne większość zabraliśmy się za małe porządki. Odkurzanie, mycie - standardowa pielęgnacja. Nie mogło zabraknąć przyjemnego zapachu umilającego długą jazdę za kółkiem. Puszka z Coronado Cherry w środku wyczekiwała już od dawna na otwarcie. Nie trzeba było długo czekać by poczuć słodką wisionkę w całym samochodzie. Po dotarciu na miejsce równie szybko aromat wiśni rozszedł się po parkingu. W taki sposób zamiast powitania słyszeliśmy słowa "O, a co tak ładnie pachnie ?"
Tym sposobem wielu krewniaków, tak jak My używa do dziś tych sprytnych puszek.


Ciekawe jak z trwałością ...

Producent podaje skuteczność do 60 dni intensywnego zapachu. Sprawdziliśmy to !
Po miesiącu od włożenia puszki i "skręceniu jej" do połowy aromat czuć z odległości kilku metrów przy otwartych drzwiach auta. Kolejny miesiąc ku Naszemu zdumieniu pachniał równie fantastycznie – otwarte drzwi i czuć wszystko na zewnątrz. Testy zakończyliśmy po 3 miesiącu. Wewnątrz dalej unosi się wiśnia, lecz już nieco mniej intensywnie.
Zapach umilał jeszcze pracę w biurze przez kilka tygodni.

Jeśli mielibyśmy ocenić intensywność wyglądałoby to tak:

1 miesiąc – 10/10/
2 miesiąc – 9.5/10
3 miesiąc – 6/10

Śmiało polecamy produkty Californi Scents wszystkim tym, którzy stawiają na długotrwały, intensywny zapach.

Szybki kontakt
MrShine.pl
+48 669 467 759
(pon-pt 9:00 - 17:00)
sklep@mrshine.pl
© 2015 MrShine.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: XIR.pl